Corona Sonrası SEO’nun Geleceği

Dünya ve ülkemiz çok sancılı ve belirsizliklerle dolu bir dönemden geçiyor. SEO projelerinin, SEO danışmanlarının, web sitelerinden satış yapmak isteyen bireysel girişimcilerin ve SEO çalışmalarından beklentisi olan büyük – küçük işletmelerin bu durumdan etkilenmemesi mümkün görünmüyor.

Koronavirüs Sonrası SEO

Koray Tuğberk Gübür ile birlikte “Corona Sonrası SEO’nun Geleceği” başlıklı bir canlı YouTube yayını yaparak konuyu ele aldık.

Canlı YouTube yayında elimizden geldiğince aşağıdaki soruları cevaplandırmaya çalıştık:

– SEO’nun Geleceği. Sırada bizi bekleyen hangi gelişmeler ve Google güncellemeleri var?

– Bir SEO projesi uzaktan nasıl yönetilir? Hangi araçlar kullanılabilir? Zaman yönetimi nasıl yapılır?

Görüşmemizde uzaktan SEO projesi yönetmek ve danışmanlık vermek durumunda olanlar için hazırladığım blog yazısını paylaştım. Bu link üzerinden okuyabilirsiniz: Uzaktan SEO Danışmanlığı ve Proje Yönetimi

Koray Tuğberk Gübür hazırladığı müthiş sunumla Google ve SEO dünyasındaki Koronavirüs sonrası yaşanan gelişmeleri bizlerle paylaştı. Sunumu aşağıda bulabilirsiniz:

 

 

Son olarak, zor bir dönemden geçiyoruz. Pek çok freelance SEO ve profesyonel olarak SEO danışmanlığı veren arkadaşlarımız bu süreçte işlerini kaybetmek durumunda kalabilirler. Vakit dayanışma vaktidir. Flaş SEO gelişmelerini duyurmak ve remote SEO işi arayışında olanlar için Koray Tuğberk Bügür ile birlikte bir Slack kanalı oluşturduğumuzu müjdeleyeyim. Slack kanalımızın adı: “Remote SEO Jobs – Breaking SEO News“. Slack kanalımıza abone olmak için tıklayın.

Bu hafta sevgili Emirhan Yasdıman ile “Uzaktan SEO Proje Yönetimi ve Danışmanlığı” başlıklı ayrıca bir canlı YouTube yayını planlıyoruz. Günü ve saatini bugün içerisinde netleştirmeye çalışacağım.

Evimizde kalmaya, dayanışma içinde olmaya ve yaşlılarımızı korumaya devam edelim. Herkese iyi haftalar dilerim.

Paylaş!

Bunlar ilginizi çekebilir