seo-tek-tercih-degildir

SEO Danışmanlık Hizmeti

Bizce başarılı bir SEO çalışması hedeflemesi, yüksek kullanıcı etkileşimine sahip, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan içeriklerle bezenmiş ve bunu yaptığı ölçüde dönüşümü düzenli olarak artan web sitesi oluşturmak olmalıdır.

Kurumsal SEO Eğitimi

SEO projenizden aldığınız verimi arttırmak için, sadece markanıza özel eğitim programı hazırlıyoruz. Yerinde eğitim, ekibinizin rutin olarak gerçekleştirmeleri gereken SEO çalışmalarını öğrenebilmesini sağlayan etkili ve düşük maliyetli bir seçenektir. Sadece şirketinize özel senaryolar oluşturuyoruz ve ekibinize eğitim sonrası izlemeleri gereken SEO çalışmalarını öğretiyoruz.

 
seo-uzmani
kullanici-egilimi-ve-seo

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm, bir ziyaretçinin web sitenizde veya herhangi bir açılış sayfasında gerçekleştirdiği belirli bir işlemdir. Hem müşterilerimize ait Web sitelerinin arama motorlarından daha fazla organik trafik çekmesini sağlıyoruz, hem de gelen bu ziyaretçilerin dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.

 

Online PR Yönetimi

Online PR Danışmanlığı ile; arama motorları, haber siteleri, sosyal medya mecraları, bloglar ve forumlar aracılığıyla dijital alanda yapılan iletişim çalışmalarını organize ediyoruz.

semrush

SEMrush Destek Paketi

SEMrush ortaklık programı üyesi olarak, SEMrush paketini bizim üzerimizden satın alan kullanıcılara, markalara ve start up’lara  destekler ve eğitimler sağlıyoruz.Dolar kurundaki olası yükselişleri dikkate alarak, SEMrush ile birlikte Türkiye’de sadece Stradiji takipçilerine özel bir kampanya oluşturduk:

SEMrush paketi satın alımlarında 3 ve 6 ay için %10, 12 ay için %20 indirim sağlayacağız.