Öncelikle hedef kitlenizi , pazar dinamiklerini, ulaşmak istediğiniz dönüşüm hedeflerini ve SEO stratejinizi öğreniyoruz. Gerekirse SEO stratejinizi birlikte sil baştan yaratıyoruz. Sitenizin SEO analizini yapıyoruz. Eksik kalmış SEO uygulamalarını tespit ediyoruz ve öneri listemizi oluşturuyoruz. Bunları ofisinize gelerek ilgili  ekibinizle paylaşıyoruz. Kurumsal SEO Eğitimini teorik olmaktan çıkartıyoruz; sadece markanıza özel ve dönüşüm odaklı bir kurumsal SEO eğitimi veriyoruz.

Size Özel SEO Eğitimi

Teori ağırlıklı ya da siteniz dışından örneklerle bezenmiş bir SEO eğitimi yerine, hedef kitlenizi, dijital pazarlama stratejinizi ve web sitenizi dikkate alan ihtiyaçlarınıza özel bir kurumsal SEO eğitim programı oluşturuyoruz.

Takım Oyunu

Tek bir kişinin kurban olarak seçildiği kurumsal eğitim programları yerine, kurumsal SEO eğitimini tüm ekibinizin bir parçası olmaktan mutlu olacağı bir başarı hikayesine dönüştürüyoruz.

SEMrush Eğitimi

SEMrush aracını ücretsiz olarak 14 gün denemenizi sağlıyoruz. Eğitim öncesinde SEMrush projenizi oluşturuyoruz ve eğitim süresince SEMrush kullanımı ile ilgili know-how paylaşımında bulunuyoruz.

Uygulanabilir SEO Önerileri

Eğitim sonrası SEO performansınızı iyileştirmek için öneriler listemizi sizinle paylaşıyoruz ve doğru şekilde yapılıp yapılmadıklarını kontrol ediyoruz.

 

Başarılı Bir Kurumsal SEO Eğitimi Nasıl Olmalıdır?

Bizce başarılı bir kurumsal SEO eğitimi, sitenize ve bir SEO çalışmasından beklentilerinize göre hazırlanmış olmalıdır. SEO gibi, son derece dinamik ve koşulları günden güne hızla değişebilen bir alanda, örnek uygulamalarla dolu bir SEO eğitimi dahi yetersiz kalabilmektedir. Çünkü her kurumun ihtiyaçları ve bulunduğu pazarın dinamikleri ciddi değişkenlikler gösterebilmektedir. Bu bağlamda her kurum ve bulunduğu pazar kendine has dinamiklere sahiptir. Her kurum için geçerli tek bir SEO eğitimi reçetesi yazmak bizce mümkün değildir.

Başvuru Formu:

Kurumsal SEO Eğitimi ile ilgili iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.