Ekibinizi bir arama motoru konferansına ya da eğitimine göndermeyin, ihtiyaçlarınıza özel hazırlayacağımız eğitim programı ile uzaktan SEO eğitim almalarını sağlayın.

Nasıl Yapıyoruz?

SEO projenizden aldığınız verimi arttırmak için, sadece markanıza özel eğitim programı hazırlıyoruz. Yerinde eğitim, ekibinizin rutin olarak gerçekleştirmeleri gereken SEO çalışmalarını öğrenebilmesini sağlayan etkili ve düşük maliyetli bir seçenektir. Sadece şirketinize özel senaryolar oluşturuyoruz ve ekibinize eğitim sonrası izlemeleri gereken SEO çalışmalarını öğretiyoruz.

seo-uzmani
uzaktan seo eğitimi

Uzaktan Eğitim Programı

SEO projenizden aldığınız verimi arttırmak için, sadece markanıza özel eğitim programı hazırlıyoruz. Yerinde eğitim, ekibinizin rutin olarak gerçekleştirmeleri gereken SEO çalışmalarını öğrenebilmesini sağlayan etkili ve düşük maliyetli bir seçenektir. Sadece şirketinize özel senaryolar oluşturuyoruz ve ekibinize eğitim sonrası izlemeleri gereken SEO çalışmalarını öğretiyoruz.

Kimler Yararlanabilir? "Pazarlama Ekibiniz"

Pazarlama ekibiniz SEO’ya ciddi katkı da verebilir, zarar da verebilir. Eğitim sonrası Pazarlama ekibiniz SEO için yapmaları gereken ve asla yapmamaları gereken uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacak. Aynı zamanda geleneksel pazarlama ile arama motorlarının birbirlerini nasıl etkilediği hakkında bilgi sahibi olacaklar. Doğru arama motoru stratejileri sayesinde yeni bir ürün ya da servis tanıtımı için arama motorlarını nasıl etkin bir şekilde kullanabileceklerini öğrenecekler.

hedef kitle analizi
semrush-organic-research-and-competitor-analysis

Kimler Yararlanabilir? "IT Ekibiniz"

IT ekibiniz şirketinizin operasyonları için hayati bir role sahiptir. Bilgisayar sistemlerinin güvenli ve düzgün bir şekilde çalışması onların işi olduğundan, arama motoru optimizasyonunun kurumunuzun web sitesinin geliştirilmesi ve operasyonları açısından neden önemli olduğunu anlamalarında büyük fayda var. Bu sayede arama motoru optimizasyonu sayesinde elde edilecek doğal arama motoru trafiğinin web sunucunuza, bağlantı ve yanıt sürelerine olan etkisi hakkında bilgi sahibi olabilirler. Sayfa yükleme hızının sürekli olarak iyileştirilmesinin SEO performansı ve sitenizden elde edilecek dönüşüm için neden önemli olduğunu gerçek vakalardan öğrenecekler. 

Kimler Yararlanabilir? "Yöneticiler"

Yöneticilerin arama motorları optimizasyonunun nasıl gerçekleştirildiğini ve SEO’yu iş süreçlerine nasıl dahil edebileceklerini çok iyi anlamaları gerekir. Böylece SEO çalışmalarından daha makul beklentileri olur ve gerekli bütçeleri ve hedefleri daha iyi belirleyebilirler. SEO / online pazarlama fikirlerini ve önerilerini bilinçli bir bakış açısıyla değerlendirebilirler.

hizli-seo-taktikleri

SEO Eğitimini Ofisinizde Alarak Elde Edeceğiniz Faydalar:

  • Herhangi bir SEO eğitiminde diğer katılımcıların duymasını istemediğiniz şirketinize özel mahrem konular hakkında soru sorabilme ve cevap alabilme özgürlüğü (Gizlilik Sözleşmesi imzalıyoruz!)
  • Çalışanların seyahat süresinden ve masraflarından tasarruf edin 
  • Çalışanların yemek ve konaklama masraflarından tasarruf edin
  • Sadece size özel ve spesifik ihtiyaçlarınızı karşılayan bir eğitim programından faydalanın.

Strese sokmayan eğitim yaklaşımı

SEO ve Kurumsal SEO Eğitiminde uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde çalışanlarınız, arama motoru optimizasyonu konusunda tamamen farklı, “stressiz” bir yaklaşım deneyimleyecek ve çok kısa bir sürede üst seviye SEO uzmanlığı geliştirecekler. Çalışanlarınızın adım adım izlemeleri gereken SEO prosedürlerini oluşturacağız; bu sayede hangi durumda nasıl bir yöntem izlemeleri gerektiğini bilecekler.

En güncel arama motoru trendleri hakkında bilgi sahibi olacaklar ve rekabetçil arama sorgularında üst sıralarda çıkmak için siteniz üzerinde yapabilecekleri iyileştirmeleri öğrenecekler. Bu sayede işletmeniz için önemli dönüşümleri siteniz üzerinden nasıl gerçekleştirebileceklerini öğrenecekler.

Paranızı ve çalışanlarınızın zamanını boşa harcamayı bırakın. Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre bir eğitim kurgulayalım. Danışmanlık alıyormuş gibi bir SEO Eğitimi alın.

Nasıl Eğitim Veriyoruz?

  • Personel ya da daha önce işe alınan adayları eğitebiliriz. Bununla birlikte, özgeçmiş alımı ve filtrelenmesi, adaylarla ilk görüşme ve ön seçim ile de ilgilenebiliriz. Bu sayede müşterilerimiz pozisyon için uygun olması daha kesin olan adayı seçebilirler.
  • Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, danışmanlarımız belirli bir eğitim planı önereceklerdir. Adayların edinmeleri gereken temel beceri ve yeterliliklerin neler olduğunu tespit edeceğiz ve eğitimimizi bu konulara özel olarak hazırlayacağız.
  • Ekibinize günlük çalışmalarında eşlik edecek, en iyi kararları vermelerine yardımcı olacağız ve bazı seçeneklerin neden diğer çözümlerden daha iyi olduklarını açıklayacağız. Bu sayede eğitim sonrası farklı senaryolar için en doğru kararları kendileri verebilecekler.