Ekibinizi bir arama motoru konferansına ya da eğitimine gönderemediğiniz için üzülmeyin. Şirketinizin ihtiyaçlarına özel hazırlayacağımız online SEO eğitim programı ile uzaktan SEO eğitimi almalarını sağlayın.

Online SEO Eğitimi

Online eğitim başvurunuzu yapın, SEMrush aracını ve Trello online proje yönetim sistemini kullanarak dilediğiniz bir web sitesinin SEO projesini 4 hafta boyunca birlikte yönetelim. 

seo-uzmani

SEO Eğitimini Online Alarak Elde Edeceğiniz Faydalar:

  • Esnek bir zamanlama ile dilediğiniz vakit eğitim alın
  • Eğitim seanslarının video kaydını dilediğiniz zaman yeniden izleyin
  • Trello Online Proje Yönetim sisteminde bulacağınız önemli referans kaynakları eğitim sonrası da kullanmaya devam edin
  • Eğitim süresince Trello’dan yönelteceğiniz sorularınıza uzmanlarımızdan saatler içerisinde yanıt alın.

Nasıl Eğitim Veriyoruz?

  • Öncelikle siteniz ile hedeflediğiniz ticari amaçlarınızı öğreniyoruz. Sitenizi hem SEO hem de kullanıcı deneyimi açısından inceliyoruz.
  • Sonrasında size özel bir online eğitim programı hazırlıyoruz. Haftada 2 saatten toplamda 4 hafta sürecek danışmanlık kıvamında bir eğitim veriyoruz.
  • SEMrush aracını 30 gün ücretsiz kullanmanızı sağlıyoruz. 
  • SEMrush ve Trello online proje yönetimi sistemini kullanarak ihtiyaçlarınıza özel SEO prosedürleri oluşturuyoruz.
  • Eğitim sonrasında uygulayabileceğiniz size özel bir SEO yol haritası oluşturuyoruz.
uzaktan seo eğitimi

Nasıl Yapıyoruz?

 

SEO projenizden aldığınız verimi arttırmak için, sadece markanıza özel online – uzaktan eğitim programı hazırlıyoruz. Şirketinizin ihtiyaçlarına özel senaryolar oluşturuyoruz ve ekibinize eğitim sonrası izlemeleri gereken SEO çalışmalarını öğretiyoruz.

Kimler Yararlanabilir? "Pazarlama Ekibiniz"

Pazarlama ekibiniz SEO’ya ciddi katkı da verebilir, zarar da verebilir. Eğitim sonrası Pazarlama ekibiniz SEO için yapmaları gereken ve asla yapmamaları gereken uygulamalar hakkında bilgi sahibi olacak. Aynı zamanda geleneksel pazarlama ile arama motorlarının birbirlerini nasıl etkilediği hakkında bilgi sahibi olacaklar. Doğru arama motoru stratejileri sayesinde yeni bir ürün ya da servis tanıtımı için arama motorlarını nasıl etkin bir şekilde kullanabileceklerini öğrenecekler.

hedef kitle analizi
semrush-organic-research-and-competitor-analysis

Kimler Yararlanabilir? "IT Ekibiniz"

IT ekibiniz şirketinizin operasyonları için hayati bir role sahiptir. Bilgisayar sistemlerinin güvenli ve düzgün bir şekilde çalışması onların işi olduğundan, arama motoru optimizasyonunun kurumunuzun web sitesinin geliştirilmesi ve operasyonları açısından neden önemli olduğunu anlamalarında büyük fayda var. Bu sayede arama motoru optimizasyonu sayesinde elde edilecek doğal arama motoru trafiğinin web sunucunuza, bağlantı ve yanıt sürelerine olan etkisi hakkında bilgi sahibi olabilirler. Sayfa yükleme hızının sürekli olarak iyileştirilmesinin SEO performansı ve sitenizden elde edilecek dönüşüm için neden önemli olduğunu gerçek vakalardan öğrenecekler. 

Kimler Yararlanabilir? "Yöneticiler"

Yöneticilerin arama motorları optimizasyonunun nasıl gerçekleştirildiğini ve SEO’yu iş süreçlerine nasıl dahil edebileceklerini çok iyi anlamaları gerekir. Böylece SEO çalışmalarından daha makul beklentileri olur ve gerekli bütçeleri ve hedefleri daha iyi belirleyebilirler. SEO / online pazarlama fikirlerini ve önerilerini bilinçli bir bakış açısıyla değerlendirebilirler.

hizli-seo-taktikleri