Hakkımızda

stradiji - searchmetrics ruby partner

Stradiji olarak 2010 yılından beri kurumsal web projelerine SEO Danışmanlık Hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda kurumsal ve bireysel SEO eğitimleri de veriyoruz. Halihazırda Teb.com.tr, Cepteteb.com.tr ve Koalay.com gibi alanında lider e-ticaret projelerine SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Searchmetrics’in yeni partner programına Türkiye’den kabul edilen ilk SEO ajansıyız. Türkiye’de UX ve Dönüşüm Optimizasyonu konusunda lider Sherpa‘nın SEO çözüm ortağıyız.

Sunduğumuz hizmetlerle, Google Adwords maliyetlerinin azaltılması, organik trafikten elde edilecek trafiğin ve dönüşümün arttırılması, projenin teknik performansının Google kriterlerini sağlayacak şekilde iyileştirilmesi, Google algoritma güncellemesi uyumluluğunu mümkün kılınması, mobil SEO çalışmaları ile Google mobil arama sonuçlarında daha görünür hale gelinmesi gibi hedeflerin başarılmasını mümkün kılmaktayız. 2014 yılından itibaren App Store Optimization (ASO) hizmeti ile mobil uygulamalar için optimizasyon hizmeti sunmaya başladık.

Pek çok müşterimizin web sitesini, doğru SEO planlaması yaparak hedef arama kelimelerinde üst sıralara taşımayı başardık. Hedefimiz, karşılıklı işbirliği ve doğru planlama ile yürütülecek bir SEO projesi sayesinde web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlamaktır.

Searchmetrics.com’da yayımlanan Koalay.com başarı hikayemizi okumak için tıklayın!

koalay.com - başarı hikayesi - searchmetrics

Google başta olmak üzere, arama motorları tarafından kabul gören Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanmaktayız. Hedefimiz, bu teknikler ile yürüteceğimiz SEO çalışmaları sonucunda elde edilecek sonuçların siteniz üzerinde kalıcı etki bırakmasıdır.

Bir SEO Danışmanlık Hizmeti almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için, Google’un Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) rehberini inceleyebilirsiniz: http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=tr&answer=35291

Bizimle iletişime geçin!

The following two tabs change content below.
Dijital Pazarlama için doğru strateji...

Latest posts by Stradiji Dijital Pazarlama (see all)