Stradiji Kimdir?

Stradiji olarak 2010 yılından beri kurumsal web projelerine SEO Danışmanlık Hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda kurumsal ve bireysel SEO eğitimleri de veriyoruz. Halihazırda TEB.com.tr, CEPTETEB.com.tr ve Koalay.com gibi alanında lider e-ticaret projelerine SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Searchmetrics’in partner programına Türkiye’den kabul edilen ilk SEO ajansıyız. Türkiye’de UX ve Dönüşüm Optimizasyonu konusunda lider Sherpa‘nın SEO çözüm ortağıyız.

Neler Yaparız?

Sunduğumuz hizmetlerle, Google Adwords maliyetlerinin azaltılması, organik trafikten elde edilecek trafiğin ve dönüşümün arttırılması, projenin teknik performansının Google kriterlerini sağlayacak şekilde iyileştirilmesi, Google algoritma güncellemesi uyumluluğunu mümkün kılınması, mobil SEO çalışmaları ile Google mobil arama sonuçlarında daha görünür hale gelinmesi gibi hedeflerin başarılmasını mümkün kılmaktayız. 2014 yılından itibaren App Store Optimization (ASO) hizmeti ile mobil uygulamalar için optimizasyon hizmeti sunmaya başladık.

Nasıl Yaparız?

Pek çok müşterimizin web sitesini, doğru SEO planlaması yaparak hedef arama kelimelerinde üst sıralara taşımayı başardık. Google başta olmak üzere, arama motorları tarafından kabul gören Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanmaktayız. Hedefimiz, bu teknikler ile yürüteceğimiz SEO çalışmaları sonucunda elde edilecek sonuçların siteniz üzerinde kalıcı etki bırakmasıdır.

 

 

 

Mert Erkalİnternetin Son Ütücüsü

Kurucumuz. Google sıralama öngörüleri doğru çıkan bir astrolog. Kendini bildi bileli arama motorlarının sırlarını çözmeye çalışıyor.

Emre ErcanSEO Uzmanı

Takımımızın önemli silahlarından biri. Müzisyen, feylezof, teknoloji ve bilim aşığı. Rankbrain, Sesli Aramalar, Algoritmalar ondan sorulur.

Onur GüvenSEO Uzmanı

Takımın en uzunu. Müşterilerimizin sitelerinin en iyi durumda kalması adına yaptığı bloklarla tanınıyor. Endüstri Mühendisi, blogumuzu sil baştan tasarlayan adam.

Gülru BaldoğanMali İşler & İçerik Pazarlama

Musluğun başı ve borçluların korkulu rüyası. Aynı zamanda içerik ekibimizin amiri olan, Türkçe’yi yalayıp yutmuş güzel insan.