AS TV Sosyalink Programında 2016 Dijital Pazarlama Trendlerini Konuştuk

Geçtiğimiz hafta AS TV’de Özcan Yazıcı tarafından hazırlanan Sosyalink programına katıldım. Özcan Yazıcı ile birlikte Türkiye’de markaların dijital pazarlama söz konusu olduğunda 2015 sonu itibariyle geldikleri aşama ve 2016 ile birlikte bizleri bekleyen yeni dijital pazarlama trendleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sosyalink programını kaçıranlar için Stradiji YouTube kanalına videosunu koyduk ve siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

Merkezi Bursa’da bulunan Sosyalink‘in kurucusu Özcan Yazıcı ile tanışıklığımız 2012 yılına kadar gidiyor. Kendisi beni 2012 yılında AKİMED (Aktif İnternet Medyası Derneği) konuşmacısı olarak Bursa’ya davet etmiş, AKİMED üyelerine “Sosyal Medya ile Kişisel Pazarlama” başlıklı bir sunum yapmıştım. Özcan Bey daha sonra Sosyalink’i hayata geçirdi ve şuan Bursa ve çevresine Sosyal Medya İletişim Danışmanlığı ve Dijital Okuryazarlık Eğitim hizmetleri vermekte. Kendisi beni Bursa’da yerel bir TV Kanalı olan AS TV’de Sosyalink programına konuşmacı olarak davet edince, bir an bile düşünmedim. Sosyalink programı AS TV kanalında her Cuma gecesi saat 22:00’de yayımlanıyor, tekrarı ise Pazar sabahı 11:00’da gerçekleşiyor. Programı Astv.com.tr adresinden İnternet üzerinden izleyebilirsiniz. Geçen haftaki söyleşimizi kaçıranlar için videosunu paylaşmak istedim.

2 Yorum Var: “AS TV Sosyalink Programında 2016 Dijital Pazarlama Trendlerini Konuştuk

 • 30 Aralık 2015 at 17:05
  Permalink

  Mert BEY çok güzel bir program olmuş tebrik ederim. Uzun yıllardır SEO konusunda yazıları okumuyordum. Yine de çok fazla okuduğum söylenemez. Sitenizi düzenli olarak takip etmeye çalışıyorum. Video da bahsettiğiniz bence çok önemli bazı konular var. Mesela sitede kalma süresi hayati önem taşıyor. Fakat ben sitem de insanları uzun süre tutmasını şimdiye kadar başaramadım. İkinci çok önemli bir hususta Google Analiz ve Webtools ne yazık ki bir çocuğumuz gibi bende kullanamıyorum. Tamam elimizde bir takım veriler var fakat bu verileri iyi yorumlamak gerekiyor. Sitenizi düzenli takip eden biri olarak soru cevap bölümü gibi bir bölüm oluşturmanızı da isterim. Saygılarımla.

  Reply
  • 04 Ocak 2016 at 17:22
   Permalink

   Çok teşekkürler Serkan Bey. Soru – Cevap bölümü öneriniz için çok teşekkürler, uzun süredir aklımızdaydı, hayata geçirmeye çalışacağız.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir