Geçtiğimiz hafta AS TV’de Özcan Yazıcı tarafından hazırlanan Sosyalink programına katıldım. Özcan Yazıcı ile birlikte Türkiye’de markaların dijital pazarlama söz konusu olduğunda 2015 sonu itibariyle geldikleri aşama ve 2016 ile birlikte bizleri bekleyen yeni dijital pazarlama trendleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sosyalink programını kaçıranlar için Stradiji YouTube kanalına videosunu koyduk ve siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak istedik.

Merkezi Bursa’da bulunan Sosyalink‘in kurucusu Özcan Yazıcı ile tanışıklığımız 2012 yılına kadar gidiyor. Kendisi beni 2012 yılında AKİMED (Aktif İnternet Medyası Derneği) konuşmacısı olarak Bursa’ya davet etmiş, AKİMED üyelerine “Sosyal Medya ile Kişisel Pazarlama” başlıklı bir sunum yapmıştım. Özcan Bey daha sonra Sosyalink’i hayata geçirdi ve şuan Bursa ve çevresine Sosyal Medya İletişim Danışmanlığı ve Dijital Okuryazarlık Eğitim hizmetleri vermekte. Kendisi beni Bursa’da yerel bir TV Kanalı olan AS TV’de Sosyalink programına konuşmacı olarak davet edince, bir an bile düşünmedim. Sosyalink programı AS TV kanalında her Cuma gecesi saat 22:00’de yayımlanıyor, tekrarı ise Pazar sabahı 11:00’da gerçekleşiyor. Programı Astv.com.tr adresinden İnternet üzerinden izleyebilirsiniz. Geçen haftaki söyleşimizi kaçıranlar için videosunu paylaşmak istedim.

Mert Erkal on InstagramMert Erkal on LinkedinMert Erkal on TwitterMert Erkal on Youtube
Mert Erkal
Mert Erkal 2009 yılında bugüne, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEO Uyumlu İçerik Optimizasyonu, App Store Optimization (ASO), Google Analytics, Dijital Reklam Optimizasyonu, Dönüşüm Optimizasyonu, Online PR Yönetimi ve Lead Generation konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Stradiji’nin kurucusudur. Stradiji, her ölçekte firmaya dijital pazarlama stratejileri üretir, bu stratejilerin uygulanmasını sağlar ve hizmet verdiği firmaların online ve offline dünyadaki bilinirliğini ve etki alanlarını arttırır. Stradiji aynı zamanda HubSpot Solutions Partner programı üyesidir.