E-ticarette SEO

Copyright: www.studiohappydays.com

1 Ekim 2014 tarihinde Radore ve Dijital Stüdyo işbirliği ile gerçekleşen “E-Ticarette SEO” Workshop’ında  genel müdürümüz Mert Erkal SEO ile ilgili deneyimlerini katılımcılara aktardı. Sadece Radore müşterilerinden oluşan özel ve kısıtlı bir kontenjan için hazırlanan Workshop’ta Radore’den hizmet alan 25 şirket yetkilisi yer aldı. Mert Erkal Workshop esnasında E-ticaret sitesi sahiplerinin 2014 yılı itibariyle dikkate alması gereken önemli Google sıralama kriterlerini paylaştı. Ayrıca Workshop süresince çeşitli SEO uygulamaları yapılarak katılımcıların günlük SEO süreçlerinde kullanabilecekleri pratik metodları öğrenmeleri sağlandı. Workshop esnasında Mert Erkal tarafından yapılan sunumu alt bölümde bulabilirsiniz. Radore Blogunda Workshop ile ilgili yayımlanmış yazıyı okumak için tıklayın: Müşterilerimiz “E-Ticarette SEO” Etkinliğine Katıldı

Etkinlik esnasında çekilen video görüntüleri ile hazırlanmış kısa tanıtım filmi:

E-Ticarette SEO Sunumu:

Stradiji Dijital Pazarlama olarak bu harika Workshop organizasyonu için Radore ve Dijital Stüdyo başta olmak üzere tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.

Mert Erkal
Ben Mert Erkal, nam-ı diğer “İnternet’in Son Ütücüsü”. Gemi inşa mühendisi olmama rağmen kendimi bildim bileli bilgisayarlara ve internete karşı büyük bir tutkum vardı. Bu tutkum beni 10 senelik işimden ayrılıp kendi yolumda yürümek konusunda cesaretlendirdi. 2009 yılında Stradiji Dijtal Pazarlama‘yı kurdum, o gün bu gündür Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve ASO (App Store Optimization) konularında danışmanlık hizmeti veriyorum.