Semrush Organic Research ile SEO Rekabet Analizi

SEMrush ile birlikte organize ettiğimiz Türkçe SEMrush webinarlarının ilkinde, Mosanta kurucusu İlyas Teker ile birlikte “SEMrush Organic Research” aracını inceledik. Webinarı kaçırdıysanız, video kaydını bu yazımızdan izleyebilirsiniz.

Stradiji olarak Semrush Ortaklık Programı üyesiyiz. Aracı bizim üzerimizden satın alan markalara Semrush eğitimi ve desteği vermekteyiz.

Semrush aracı Türkiye’de çok yaygın bir şekilde kullanılıyor. Ancak çoğu kullanıcının aracı yeterli verimlilikte kullanamadığını gözlemledik. Uzun uğraşlardan sonra Semrush ekibini aracı tanıtan webinarlar düzenlemek konusunda ikna ettik. Yeni Başlayanlar için Semrush Rehberi blog yazımıza ve YouTube kanalımızda yayımladığımız Semrush ile ilgili videolarımıza gelen olumlu tepkiler bizi bu adımı atmak konusunda cesaretlendirdi.

Bu webinar serisi ile amacımız Semrush aracının kapasitesinin ve hünerlerinin Türk markalarına ve kullanıcılara en doğru şekilde sergilenmesidir. Bunu yaparken davet edeceğimiz çok değerli konuklarla birlikte güncel SEO gelişmelerini aracı kullanarak yorumlamaya çalışacağız.

İlk bölümde Mosanta kurucusu sevgili İlyas Teker ile birlikte Semrush araçları içerisinde en popülerlerinden biri olan Organic Research aracını inceledik. Araç, hem yeni organik keyword’ler keşfetmenizi, hem de rakip sitelerin organik olarak sıralamaya girdiği keyword’leri bulmanızı sağlıyor. Böylelikle SEO görünürlüğünüzü artırmanıza olanak sağlıyor.

Lâfı çok uzatmadan sizi webinarın video kaydı ile baş başa bırakayım. Takip eden Semrush webinarlarında farklı konularda ve konuklarla görüşmek dileğiyle…

Paylaş!

Bunlar ilginizi çekebilir

Popüler Yazılar

Son Yazılar

Semrush Partner