Koalay.com SEO Projesi

SEO çalışmalarını üstlendiğimiz Koalay.com web sitesi yayımlandı. “Kasko – Trafik Sigortası Karşılaştır, Satın Al” sloganıyla yola çıkan site ile sigorta şirketlerini kolayca karşılaştırabilir, bütçeniz için en uygun sigorta poliçesini kolayca ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

koalay_mainNew
Koalay.com

Site minimalist yaklaşımı ve basit navigasyon yapısı ile sigorta gibi zorlu bir işlemi olabildiğince basit ve hızlı hale getirmek amacıyla tasarlandı. Koalay.com akıllı altyapısıyla, sigorta araştırma ve satın alma sürecini sizin için çok basit, hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Koalay.com projesi Sherpa blog yazısında da belirtidiği gibi, birden çok ajansın aynı anda görev aldığı başarılı bir proje oldu. Stradiji olarak sitenin bilgi mimarisinden içeriklerine, sayfa başlıklarından açıklamalarına kadar geniş yelpazede katkıda bulunduk. Ayrıca Telesure Sigorta‘yı da SEO’ya verdikleri önemden dolayı kutlamak isteriz. Aylar öncesinden SEO’ya ciddi bir yatırım yaparak Google’da “Koalay” araması yapıldığında çıkan sonuçları domine edebilmemize imkan sağladılar.

Sigorta sektörüne yeni bir soluk getirecek Koalay.com projesine ve profesyonel ekibine çıkmış oldukları bu zorlu yolculukta başarılar dileriz. Daha detaylı bilgi için Bloomberg HT kanalında yayımlanmış Koalay.com röportajını izleyebilirsiniz.

Paylaş!

Bunlar ilginizi çekebilir