Goodbarber free mobile app

Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımızla her gün yeni bir uygulama yüklüyor ve bu uygulamaları hayatımızın her alanında kullanıyoruz. Mobil uygulamalar sayesinde kolaylıkla alışveriş yapıyor, öğle yemeğimizi sipariş ediyor, faturalarımızı ödüyor ve bir tıkla seyahat bileti satın alabiliyoruz. Peki bazı platformlar sayesinde uygulama geliştiricilerine ihtiyaç duymadan  kendi mobil uygulamanızı geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Gelin hep birlikte nasıl yapabileceğinize göz atalım.

Hem müşteriye hem de işletmelere sağladığı bu kolaylıklar sebebiyle hizmetlerini mobil uygulamalar aracılığıyla sunmak isteyen işletmelerin sayısı her geçen gün artıyor. Fakat mobil uygulama oluşturmak yazılım dilleriyle ileri düzeyde haşır neşir olmayı ya da bu işe ciddi bütçe ve zaman ayırmayı gerektiriyor. Dolayısıyla kendilerine çok büyük faydalar sağlayabilecek böyle bir girişimden çekinen ve gelişen teknolojiye adapte olmakta güçlük çeken işletmelerin sayısı oldukça fazla.

İnternet erişimi göz önüne alındığında son yıllarda gittikçe artan akıllı telefon kullanım oranlarının bilgisayar kullanımından daha fazla sayıda olduğunu söyleyebiliriz. İşletmelerin bu hızda gelişen teknolojiye ayak uydurmak için farklı şeyler yapması bekleniyor. Fark yaratmak ve en iyi müşteri deneyimini sunmak için çeşitli yöntemlere sahibiz; internet siteleri, dijital reklamlar, kampanyalar, mobil uygulamalar… Her yöntem kendi içinde farklı avantajlara ve dezavantajlara sahip; fakat özellikle mobil uygulamalar, ayrılması gereken bütçe ve zaman anlamında kabarık rakamlarla karşı karşıya bırakabilir. Peki bu işin bir kolayı var mı?

Goodbarber ile uygulamanızı oluşturun

Uygulama Oluşturmanın Kolay Bir Yolu Var Mı?

GoodBarber, kodlama bilmenize gerek kalmadan uygulama oluşturmanızı sağlayan platformlardan biri. GoodBarber sayesinde iPhone, Android ve iPad için kendi native uygulamalarınızı kolaylıkla oluşturabiliyor ve uygulamanızı Google Play ve App Store‘da yayınlayabiliyorsunuz. Hedef kitlenizi şehir, ülke, dil, cihaz gibi seçeneklerle belirleyebilmenize olanak sağlayan GoodBarber, kullanıcılarınızla daha akıllıca etkileşime geçebileceğiniz araçlar sunuyor. Hizmetlerinizi mobil alana taşımak ve kullanıcı ağınızı genişletmek için siz de hemen bir uygulama oluşturun!

Yapmanız gereken tek şey, GoodBarber’a giriş yapıp bir uygulama ismi seçmek ve bir hesap oluşturmak, sonrasında uygulamanıza dair tasarım seçeneklerine göz atabilir, mevcut içeriğinizi uygulamanıza taşıyabilir, önizleme yaparak uygulamanın nasıl göründüğüne bakabilir ve sonrasında uygulamanızı yayımlayabilirsiniz. Birçok tema, menü ve tasarım seçeneğiyle farklı bir uygulama oluşturmak, sonrasında yayımlanan uygulamanıza dair istatistikleri görebilmek için iyi bir fırsat olduğunu düşündüğümüz GoodBarber’ı, özellikle mevcut içeriğini mobil uygulamaya aktarmak istemesine rağmen teknik ya da bütçe sıkıntıları yaşayan işletmeler ve kullanıcılar için tavsiye ediyoruz. Oluşturacağınız uygulamaya neleri ekleyebileceğinizi görmek için Bağlayıcılar listesini inceleyebilirsiniz.

Emre Ercan on LinkedinEmre Ercan on Twitter
Emre Ercan
Expert at Stradiji
Ben Emre Ercan,
Stradiji Dijtal Pazarlama bünyesinde SEO Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Geçmişten beri teknoloji ve internet dünyasıyla olan yakından ilişkim sayesinde SEO'nun olumlu etkilerini müşterilerimize yansıtmak için canla başla çalışmaktayım.