Voltranı Oluşturduk: DAM Growth Hackers, Sherpa, Stradiji

Bugün geldiğimiz noktada, SEO artık sadece SEO çalışmalarından ibaret değil. İşin içine Growth Hacking’in büyüme stratejilerini, sitenin hem sağlam hem de farklı kanal – cihazlardan aynı performansla erişilmesini sağlayacak esneklikte bir tasarıma sahip olabilmesi için UX’i katmazsanız, bir şeyler hep eksik kalıyor.

sherpa - dam growth hackers - stradiji

Growth Hacking, UX ve SEO eşgüdüm içinde bir araya geldiğinde, Voltran’ı oluşturmak ve müthiş başarılara imza atmak mümkün oluyor. İşte biz de bu düşüncelerle DAM Growth Hackers, Sherpa ve Stradiji olarak birbirini tamamlayan parçalar olarak bir araya geldik ve Voltran’ı oluşturduk.

Tek tek sitelerimizi ve bloglarımızı incelediğinizde, her üç şirketin çalışanlarının işlerine ne kadar büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı olduklarını görebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler ve sağladığımız kalite standartları çoğu zaman “Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya” benzese de, bizi bir araya getiren ortak değerlerimizden her ne pahasına olursa olsun ödün vermemeye kararlıyız. Hedefimiz daha önce Türkiye’de eşi benzeri olmayan kalitede “hepsi bir arada” Growth Hacking, UX ve SEO hizmeti sunmaktır.

Bu üçlü işbirliğinin somut meyvelerinden birini görmek isterseniz, Koalay.com‘a göz atabilirsiniz. Sigorta gibi güvene dayalı bir alanda dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı pazarlarda başarısını kanıtlamış Telesure sisteminin, Türkiye’de online sigorta satmak üzere 2014 yılında 20 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği bu projede, DAM Growth Hackers, Sherpa ve Stradiji olarak bir seneyi aşkın bir süreden beri aynı anda hizmet sağlamaktayız.

Nice projelerde bir arada olmak ve sektöre yeni bir soluk getirmek dileklerimizle…

SHERPA Hakkında

SHERPA, DAM Startup Studio’nun ilk girişimdir. Mayıs 2013’te kurulan SHERPA, masaüstü, mobil ve Smart TV’lerde yayınlanan dijital ürün ve servisler için sonuç odaklı kullanıcı deneyimi tasarımları yaratmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne Samsung, Arçelik, Beko, Grundig, Unilever, Avea, Brisa, Radore, Joy Game, Monitera, Koalay.com ve Fleetcorp gibi kendi alanlarında lider çok uluslu veya ulusal birçok kuruluş için yatırıma geri dönüşü yüksek dijital deneyim projeleri sunmuştur.

Daha fazla bilgi için SHERPA’nın web sitesini ya da çok kısa da sürede Dijital Tasarım ve Ürün Geliştirme konularında en zengin Türkçe kaynaklardan birisine dönüşen SHERPA Blog’u ziyaret edebilirsiniz.

DAM Growth Hackers Hakkında

DAM Growth Hackers DAM Startup Studio’nun ikinci girişimdir. Şubat 2014’te “stealth mode”da kurulmuş, Ağustos 2014’te radarın altında kalarak yürüttüğü ilk Türk Growth Hacking Framework’ünü tamamlamıştır. Eylül 2014 itibarıyla startup ve grown-up’lara hizmet vermeye başlamıştır.

​İnternet girişimlerinin gelişim süreçlerinde sadece pazarlama taktikleriyle değil, zamanı değerli kılan metodojilerle şuan ve hayalin gerçeklendiği an arasındaki süreyi minimize etmeyi amaçlar. Data Driven Decision Making sistemlerinin tasarımı ve yönetimi başta olmak üzere doğru analytics aracı seçimi, analytics aracı uygulama danışmanlığı, analytics aracı özelleştirme ve eğitimi, işletmeye özel raporlama sisteminin kurgulanması ve rapor analiz ve yorumlanması gibi hizmetlerle sürdürülebilir büyümenin mümkün kılınmasını sağlar.

DAM Growth Hackers, kuruluşundan bugüne geçen kısa süre içerisinde Türkiye’nin lider çevrimiçi yasal şans oyunları platformu Nesine.com, en iyi çevrimiçi sigorta poliçesi satın alma deneyimini sunmak misyonuyla kurulan Koalay.com ve yerel veri merkezleri içerisinde en hızlı büyüyen girişim olan Radore’ye Growth Hacking odaklı birçok stratejik hizmet sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir.

Daha fazla bilgi için DAM Growth Hackers web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş!

Bunlar ilginizi çekebilir