Avantajlarımızdan Yararlanmak için Formu Doldurun

semrush

SEMRUSH ortaklık programı üyesi olarak, SEMRUSH paketini bizim üzerimizden satın alan kullanıcılara, markalara ve start up’lara  destekler ve eğitimler sağlıyoruz.

Daha önce bir SEMRUSH paketi satın almadıysanız, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Başvurmak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ediyoruz.

Hemen sonrasında, bir saatlik online görüşme ile size aracı tanıtıyoruz ve ilk projenizi oluşturuyoruz. SEMRUSH kullandığınız sürece sizi güncel SEMRUSH yeniliklerinden haberdar ediyoruz ve sorularınızı cevaplıyoruz.

SEMRUSH Başvuru Formu

SEMRUSH, dijital pazarlama söz konusu olduğunda SEO’dan PPC’ye web sitenizin ve rakip sitelerin performansını düzenli olarak takip edebileceğiniz online araçlardan birisidir.  Sağlamış olduğu hayati önemdeki verilerin yanı sıra, trendleri düzenli takip etmesi ve yenilikçi yaklaşımıyla bir adım öne çıkmaktadır. SEMRUSH’ı iyi şekilde kullanarak dijital pazarlama çalışmalarınızda önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz. 

Yeni Başlayanlar için SEMRUSH Rehberimizi okuyarak aracı yakından tanıyın.

Web siteniz için önemli olduğunu düşündüğünüz anahtar kelimeleri ve rakip siteleri takip ederek performans ölçümünü kolaylaştırıyoruz.

Stradiji YouTube kanalına abone olarak SEMRUSH videolarımızdan haberdar olabilirsiniz. 

Şu sıralarda YouTube kanalımızda “Yeni Başlayanlar için SEMRUSH Rehberi” isimli bir video serisi başlattık ve SEMRUSH aracını kullanmak isteyenlere yol gösterecek videolar yayımlıyoruz. 

Stradiji YouTube kanalına abone olarak SEMRUSH videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.