SEO Danışmanlık Hizmeti

mobil uygulamanıza SEO dopingi

Stradiji Dijital Pazarlama olarak 2009 yılından beri SEO danışmanlık hizmeti veriyoruz. İş ortaklarımız ile birlikte yürüttüğümüz onlarca SEO projesi sayesinde  ciddi tecrübeler elde ettik. Butik bir ajans olmanın avantajını kullanarak Arama Motorlarındaki güncel gelişmeleri olabildiğince hızlı şekilde danışmanlık hizmetlerimize yansıtıyoruz. Hem müşterilerimize ait Web sitelerinin arama motorlarından daha fazla organik trafik çekmesini sağlıyoruz, hem de gelen bu ziyaretçilerin dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.

Neden SEO Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Yapılan araştırmalar, pek çok İnternet kullanıcısının Web sitelerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde keşfettiğini göstermektedir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan Web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda görünür olması, şirketinizin başarısı ve bilinirliği açısından önem taşımaktadır.

Arama Motoru sıralama algoritmaları her yıl giderek daha karmaşık hale geliyorlar. Bundan sadece birkaç sene önce Web sitenizi arama motorlarına göndermeniz ve birkaç meta etiket takviyesi yapmanız hedef kelimeleriniz ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanız için yeterliydi. Ancak, Web siteleri arasında gün geçtikçe artan rekabet nedeniyle bu rahat günler oldukça gerilerde kaldı.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir SEO planlaması yapmak gerekmekte. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir ve satışı ve müşteri hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir SEO planlaması yapmanız gerekiyor. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir ve sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir, bir başka ifade ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.


Başarılı Bir SEO Çalışması Bana Ne Kazandıracak?

  • Google Adwords (Ücretli Google reklamları) maliyetinizin azalması
  • Organik trafikten elde ettiğiniz trafiğin ve dönüşümün artması
  • Sitenizin teknik performansının Google kriterlerini karşılayabilecek hale gelmesi (site yükleme hızı, mobil uyumluluk, vb.)
  • Her yıl gerçekleşen onlarca Google algoritma güncellemesinden negatif etkilenmemek, maksimum fayda sağlamak
  • Mobil SEO çalışmaları ile mobil cihazlarda yapılan Google aramalarında sitenizin daha görünür hale gelmesi
  • Firmanız içinde bir SEO kültürünün yaratılması, birlikte çalışacağımız ekibin güncel SEO gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olması

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Stradiji Dijital Pazarlama olarak, pek çok müşterimizin Web sitesini, doğru SEO planlaması yaparak, hedef arama kelimelerinde üst sıralara taşımayı başardık. Hedefimiz, karşılıklı işbirliği ve doğru planlama ile yürütülecek bir SEO projesi sayesinde web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlamaktır. Halen SEO danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuz Web sitelerini aşağıda bulabilirsiniz:​

türk ekonomi bankası
cepteteb
koalay

SEO Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Google Webmasters Tools Logo

Google

Web Yöneticisi Araçları Yönetimi 

mobil site performance

Sıralamalar 

Desktop ve Mobil Sıralama Raporları

wordpress seo by yoast - güvenlik açığı

İçerik

  • SEO Uyumlu İçerik Önerileri
google cezalarından kurtulmak için araçlar

Keyword

Keyword Analizi

mobil uyumlu siteye geçişte sık yapılan 7 hata

Mobil SEO

Mobil SEO Optimizasyonu 

Site İçi 

Site İçi SEO Optimizasyonu 

Link Alımı

  • Link Alım Stratejileri
mobil uygulamanıza SEO dopingi

Potansiyel

Dönüşüm Odaklı SEO Teknikleri

SEO Performansınızı İyileştirelim!

Bir SEO firması ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır. Biz Stradiji olarak SEO danışmanlık hizmeti verirken Google tarafından kabul gören Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanmaktayız. Hedefimiz, bu teknikleri kullanarak birlikte yürüteceğimiz SEO çalışmaları sonucunda elde edilecek sonuçların siteniz üzerinde kalıcı etki bırakmasıdır.