Yönet 2012

Gelişimin itici gücü nedir sizce? Bir ülkenin, bir şehrin, bir firmanın ve bir bireyin gelişebilmesi için neler gerekir? Gelişmek ve ideal olana bir gün öncesinden daha yakın olmak, hangi koşullara bağlıdır?

Buna elbette onlarca cevap vermek mümkün. Ancak Stradiji olarak biz bir cevabı diğerlerinden daha çok önemsiyoruz.  Bizce gelişebilmenin en önemli anahtarı etrafından aldığı verileri ön yargısız işleyebilen ve hayallerini yok etmek yerine onları yönetebilen tertemiz beyinlerin varlığıdır. Böyle beyinlerdir eskimiş olanı yenisi ile değiştiren ve yerinde sayan organizasyonları canlandırıp ayağa kaldıran.

Stradiji olarak bu ana fikir doğrultusunda ve elbette büyük bir gururla bildiririz ki; firmamız adını başta YÖNET adlı yöneticilik ve liderlik kampı olmak üzere pek çok etkinlik ile duyuran Bilkent Üniversitesi Mühendislik Topluluğunun düzenlediği YÖNET 2012 etkinliğinin Sosyal Medya Sponsorluğu görevini üstlenmiştir. Düşünmeye ve öğrendiklerini paylaşmaya adanmış  genç beyinler ile çalışmanın bizi de tazeleyeceğine inanıyoruz.

Etkinlik ile ilgili detayları takip edebileceğiniz sayfaların adreslerini aşağıda bulabilirsiniz. YÖNET 2012‘nin daha çok gence ulaşabilmesi amacıyla sosyal medya’da yürüteceğimiz kampanyaya destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

https://yonet.bilkent.edu.tr/tr
https://twitter.com/#!/mtbilkent
https://www.facebook.com/mtbilkent
https://www.facebook.com/events/331384123561807/

Stradiji Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama için doğru strateji...