Stradiji olarak henüz 2011 yılında Dönüşüm Odaklı SEO Teknikleri (DOST) kavramını ortaya attık. Bize göre bir SEO çalışmasının nihai hedefi tek başına popüler arama kelimelerinde üst sıralarda çıkmak değildir. Popüler ya da değil, dönüşüm elde edilebilecek herhangi bir arama kelimesinde üst sıralarda çıkan tüm sayfalarınızdan elde edilen dönüşümün arttırılması esastır. 7 gün içinde hazırlayacağımız kapsamlı SEO Analiz Raporumuz ile sitenizin önemli eksiklerini tespit ediyoruz ve iyileştirme önerilerimizi size iletiyoruz. Raporlarımızın kapsamı ile ilgili detaylı bilgileri SEO Danışmanlık sayfamızda bulabilirsiniz.

SEO Hizmet Detaylarımız

SEO Performansınızı İyileştirelim!


Hazırlayacağımız analiz raporumuz sitenizin veya uygulamanızın gerçek potansiyeline ulaşmasını engelleyen sorunları kısa sürede görmenizi sağlayacak ve bu sorunları hızlıca aşarak gelişme kaydetmek için takip etmeniz gereken yöntemlere dair size kapsamlı bir yol haritası sunacak.
Tamamen sizin web projenize özel olarak gerçekleştirilecek bu hizmetimizin üretim süresi ve bütçesi, projenizin kapsamına göre 2 – 7 gün arasında değişmektedir. Projenizin arama motorlarından kazanacağı organik trafiği artırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.