SEO Analiz Raporu

google mobil seo

Stradiji olarak henüz 2011 yılında Dönüşüm Odaklı SEO Teknikleri (DOST) kavramını ortaya attık. Bize göre bir SEO çalışmasının nihai hedefi tek başına popüler arama kelimelerinde üst sıralarda çıkmak değildir. Popüler ya da değil, dönüşüm elde edilebilecek herhangi bir arama kelimesinde üst sıralarda çıkan tüm sayfalarınızdan elde edilen dönüşümün arttırılması esastır.  

7 gün içinde hazırlayacağımız kapsamlı SEO Analiz Raporu ile sitenizin önemli SEO eksiklerini tespit ediyoruz ve iyileştirme önerilerimizi size iletiyoruz. Rapor aşağıdaki konu başlıklarına odaklanacak ve sitenizin gerçek potansiyelinin ne kadarını hayata geçirdiğine dair size fikir verecektir.

mobil uyumlu siteye geçişte sık yapılan 7 hata

Mobil SEO

Mobil SEO Optimizasyonu 

Site Üstü 

Site Üstü SEO Optimizasyonu 

Linkler

  • Sitenizi Olumsuz Etkileyen Linkler
mobil uygulamanıza SEO dopingi

Potansiyel

Organik Dönüşümün Analizi

SEO Performansınızı İyileştirelim!

Hazırlayacağımız SEO Analiz Raporu sitenizin gerçek potansiyeline ulaşmasını engelleyen sorunları kısa sürede görmenizi sağlayacak ve bu sorunları hızlıca aşarak gelişme kaydetmek için takip etmeniz gereken yöntemlere dair size kapsamlı bir yol haritası sunacak. Tamamen sizin web projenize özel olarak gerçekleştirilecek bu hizmetimizin üretim süresi ve bütçesi, projenizin kapsamına göre 2 - 7 gün arasında değişmektedir. Projenizin arama motorlarından kazanacağı organik trafiği artırmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.