Google – Facebook rekabeti kızışmış görünüyor. Özellikle Google Facebook’un internete hakim olmasını engelleyebilmek adına tüm gücünü ortaya koyuyor. Karşılık olarak Facebook’un başında eski bir Google çalışanı olan bir ekip ile kendi arama motoru üzerinde çalıştığını görüyoruz. Devler bu şekilde kendi aralarında tepişince biz son kullanıcılara bir sonraki yenilik için ellerimizi oğuşturmak düşüyor.

Google, Google+ ile ilgili hemen her hafta bir yenilik yapıyor. En son güncellemeleri bugün Google+ paylaşım butonları için geldi. Önceki buton pek de paylaşımı teşvik edici şekilde tasarlanmamıştı. Yukarıda görmüş olduğunuz yeni tasarım bize göre çok daha iyi iş çıkartacak. Kodu sitenize ya da blogunuza yerleştirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz (Türkçe dil seçeneğini seçmeyi unutmayın!): Google+ Paylaşım Butonu

Mert Erkal on InstagramMert Erkal on LinkedinMert Erkal on TwitterMert Erkal on Youtube
Mert Erkal
Mert Erkal 2009 yılında bugüne, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), SEO Uyumlu İçerik Optimizasyonu, App Store Optimization (ASO), Google Analytics, Dijital Reklam Optimizasyonu, Dönüşüm Optimizasyonu, Online PR Yönetimi ve Lead Generation konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren Stradiji’nin kurucusudur. Stradiji, her ölçekte firmaya dijital pazarlama stratejileri üretir, bu stratejilerin uygulanmasını sağlar ve hizmet verdiği firmaların online ve offline dünyadaki bilinirliğini ve etki alanlarını arttırır. Stradiji aynı zamanda HubSpot Solutions Partner programı üyesidir.