açık sınıf

Stradiji olarak dijital pazarlamasını üstlendiğimiz Açık Sınıf  “eğitimin açık adresi” sloganıyla start aldı.  Açık Sınıf mesleki gelişimden hobilere, sosyal yaşamdan sanata kadar uzanan geniş bir yelpazede bildiklerini anlatmak isteyenlerle öğrenmek isteyenleri bir araya getiren bir platform. Diğer bir deyişle, genel katılıma açık eğitim etkinliklerinin satın alınabileceği bir internet portalı. Okalip Toplantı Hizmetleri tarafından hayata geçirilen Açık Sınıf, kişisel gelişim dünyasında çığır açmaya hazırlanıyor. Hem sosyal hayata hem de iş dünyasına yönelik etkinliklerle konusunda uzman konuşmacılara eğitim vermesini amaçlıyor.

Katılımın herkese açık olduğu Açık Sınıf, 200 farklı etkinlikle her kesimden katılımcıya hitap etmeyi amaçlıyor. Açık Sınıf eğitimlerinde katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik bir program oluşturulması hedef olarak benimseniyor.

Açık Sınıf’a üye olmak ücretsiz. Ayrıca üyeler 16 Şubat’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan İnsan Kaynakları Zirvesi’ndeki Açık Sınıf  lansman etkinliklerine ücretsiz olarak katılabilecekler.  Bunun için Açık Sınıf’ın Facebook hesabı www.facebook.com/aciksinif ve Twitter hesabı www.twitter.com/aciksinifcom adreslerini takip edebilirsiniz.  Takipçilere ücretsiz davetiye kodu gönderiyoruz.

16 Şubat’ta İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında aşağıdaki etkinlikler üyeler tarafından ücretsiz olarak izlenebilmektedir:

11:30-12:05: Sedef Kabaş – Sunum Dünyasındaki Yeni Trendler

Uzun, didaktik, çok şey anlatan ama hiçbir şey söylemeyen konuşmalardan bıktıysanız. Her söylediğini power point’e yazan sonra da her yazdığını okuyan konuşmalardan bunaldıysanız. Sizi bekliyoruz. Sunumlarda yaşanan dönüşümü yakalayalım! Power point ile harikalar yaratabilir, ya da yeni başka yöntemler kullanabilirsiniz… Az sözle çok şey anlatabilir, sade olmanın kapsamlı gücünden istifade edebilirsiniz. Gelin konuşma sanatındaki son trendleri birlikte keşfedip, daha etkili sunumlar yapalım…

12:15-12:50: Ozan Kuşçu – İş Yaşamında Aikido

AI: Uyum KI:Evrensel enerji DO:Yol
Evrensel enerji ile uyum içinde olma yolu. Savaş alanında, minderde, sosyal yaşamda ya da iş yaşamında.
Eğer siz de kendinizi bazen akıntıya karşı kürek çeker gibi hissediyorsanız, karşınıza çıkan engeller sizi yoruyorsa, bazen hedefinize ulaşsanız bile keyfini çıkaracak enerjiniz kalmadığını hissediyorsanız, bazen siz de birşeylere ve birilerine “”rağmen”” yaşıyorsunuz demektir. Gelin beraberce samurayların inanılmaz derinlikteki bu sanatının modern dünyada bize nasıl ufuklar çizebileceğine beraberce bakalım.

14:20-14:55: Bora Özkent – Çalışan Deneyimi Yönetimi

İş gücü pazarlarında en iyi çalışanlar için olan talep kurumlar arasında büyük rekabete yol açıyor. Özellikle Türkiye gibi büyüyen bir ekonomide faaliyet gösteren şirketler aynen müşteri pazarlarında olduğu gibi bu alanda da yenilikçi yaklaşımlar geliştirmek zorundalar.

15:05-15:40: Elif Duru Gönen – Kuşaklarda Değişim = Liderlikte Dönüşüm

Özgür- bağımlı, özgüvenli-onay arayan, işte öğrenen, kişisel dikkat isteyen bir kuşak. Ya liderliği? Birbiri ile zaman zaman çelişen bu özellikler, liderliği alışık olduğumuzdan farklı hale getiriyor. Bu çalışmada, değişen liderlik kavramı ve iletişimi kolaylaştırıcı güçlü yaklaşımları konuşacağız.

16:10-16:45: Sunay Akın – Düşünce Kapılarını Aralamak

Bir satranç oyunu olan hayatta yeni hamleler yapabilmek için, taşları tanımak ve yönlerini doğru algılamak gerekir. Düşünce kapısının kilitini açıp aralayacak olan güç de, bilgiden başka bir şey değildir!

Açık Sınıf ile ilgili detaylı bilgi almak ve eğitim tarihlerini öğrenmek için www.aciksinif.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Stradiji Dijital Pazarlama
Dijital Pazarlama için doğru strateji...